į pradžiąkontaktai
Mūsų partneriai:
brasa logo.jpg
mesbanner2.gif
 

Virtuvės baldai

       Virtuvė yra svarbi vieta namuose, todėl ji turi būti patogi ir praktiška naudoti. Mūsų sukaupta patirtis ir platus medžiagų bei furnitūros pasirinkimas, leidžia kurti ir gaminti šiuolaikiškus, įvairaus stiliaus, aukštos kokybės virtuvės baldus. Kiekviena virtuvė yra pritaikoma prie patalpos ir kliento poreikių.
Mūsų įmonei nėra sudėtingų ar neįgyvendinamų projektų. Didelę patirtį turinčių darbuotojų dėka, galime įgyvendinti net sudėtingiausius virtuvės baldų projektus. Virtuvės baldų gamybai naudojame natūralaus ir lieto akmens stalviršius, marmurą, laminuotos plokštės stalviršius ir natūralų medį. Virtuvės fasadinei pusei naudojamas natūralus medis, laminuota arba dažyta baldinė plokštė, dekoratyvinis arba laminuotas stiklas ir kt. Vidaus įrangai siūlomas labai platus furnitūros ir mechanizmų pasirinkimas.

      Jums reikalingi virtuvės baldai? Mes žinome kaip Jums padėti. Patikėkite savo erdvę profesionalams. Pagaminsime aukštos kokybės, išskirtinius, prie Jūsų poreikių ir galimybių pritaikytus vietuvės baldus.

kitchens.jpg