į pradžiąkontaktai
Mūsų partneriai:
brasa logo.jpg
mesbanner2.gif
 

Baldinė plokštė

       Laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) yra gaminamos iš paprastos medienos drožlių plokštės (E-1 emisijos klasė). Karšto preso pagalba abi pusės apklijuojamos laminatu - popieriumi, įmirkytu melamino derva. Laminuotas LMDP paviršius tampa atsparus drėgmei ir aukštesnei temperatūrai. LMDP paviršius gali būti lygus, matinis, medienos, apelsino žievelės tekstūros ir kt.. Mūsų įmonė naudoja įvairių gamintojų siūlomas plokštes, kurių matmenys nuo 8 iki 50mm. storio. Briaunų apdirbimui (laminavimui) naudojamos 0,6-2mm. storio PVC, ABS, HPL laminavimo juostos.

Pristatome mūsų įmonėje naudojamos plokštės gamintojus: 
kronopol.jpg

Vienas didžiausių plokštės gamintojų pasaulyje įsikūręs Lenkijoje, priklauso Swiss Krono grupei. Be visų kitų produktų, gamina medžio gaminius baldininkams (LMDP, MDF, HDF, stalviršius ir PVC). Šio gamintojo medžiagos pasirinktos kaip mūsų sandėlio programa.

egger.jpg

Šeimos valdoma Austrų kompanija Egger, kuri turi 16 savo atstovybių Europoje, gamina medienos gaminius baldų, statybos ir didmeninės prekybos sektoriams. Platus LMDP spalvų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia sukurti išskirtinio dizaino baldus.

thermopal.jpg

Vokietijos medžio perdirbimo įmonė savo produkciją parduoda savo šalyje ir užsienyje, kompanija gerai žinoma Rytų Europoje ir Beneliukso šalyse. „Thermopal” firma siūlo ne tik medžio reprodukcijos (96 spalvos), akmens imitacijos, įvairių raštų (82 dizainai), intensyvių bei pastelinių atspalvių vienspalves (97 spalvos) ar natūralios nerūdijančio plieno ar nikelio folijos pagrindu pagamintų paviršių plokštes, bet ir užsisakyti individualaus dizaino plokščių. Aukštą „Thermopal” gaminių kokybę patvirtina sertifikatai, įrodantys jų atitikimą Vokietijos standartų (DIN) bei Europos normų (EN) reikalavimams.

pfleiderer.jpg

Lenkijos kompanija „Pfleiderer“ yra pirmaujanti baldinių medžiagų gamintoja pasaulyje. Pagal baldinės plokštės gamybinius pajėgumus ji užima 2 vietą pasaulyje. Europoje įkurta 16 fabrikų gaminančių medžiagas pasauliniam baldų sektoriui. Šiaurės Amerikoje 8 įmonės fabrikuose gaminamos laminuotos grindų dangos, MDF ir klijuotų drožlių plokštės.

wodego.jpg

Wodego“ įmonė priklausanti „Pfleiderer“ grupei įsikūrusi Vokietijoje gamina medžio gaminius statybos ir baldų gamybos įmonėms. Jauna, veržli ir kūrybinga kompanija nuolat kuria ir pristatinėja naujas LMDP kolekcijas.

cleaf.jpg

Daugiau kaip 30 metų medienos plokščių gamyboje dirbanti Italijos kompanija Cleaf labai artimai bendradarbiauja su medžio laminatų ir HPL briaunų gamintoju Caspani, kurio dėka baldų pramonė kasmet džiaugiasi naujomis ir šiuolaikiškomis baldinių plokščių kolekcijomis. Cleaf yra įsikūrusi Italijos Brianza regione, kur susitelkę garsiausi baldų gamintojai ir dizaineriai. Naudinga kaimynystė firmai leidžia laiku reaguoti į naujas baldų madas, kurias diktuoja pasaulio garsiausi baldų pramonės atstovai.

maag-polska_logo.jpg

Lenkijoje įsikūrusi kompanija Maag gamina baldines PVC briaunas. Platus spalvų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia parinkti tinkamą briauną prie bet kurios spalvos LMDP. Techninės charakteristikos: storis 0,6mm/1mm/2mm, 72 skirtingų atspalvių ir tekstūrų.